Více odkazů

Naše Hobby – online hobby magazín věnovaný dobrému bydlení, zahradě a všemožným koníčkům – čili je zde i menší zajímavá rubrika na téma toulky či cestování. Nové výborné články přidává tento portál každý druhý den.

Kouzelné Bydlení  – inspiromat dobrého bydlení, rady, tipy a triky jak si s čím poradit v domácnosti. Web je kromě samozřejmých věcí týkajících se oprav, úklidů či například vaření obohacen  i o květinový a sváteční koutek.

Gastronomie recepty – kuchařka, či spíše přesněji klasický foodblog koncentrovaný na českou kuchyni a středoevropský region. Přináší kvalitní recepty osobní formou již od roku 2006.

Vaření a pečení – foodblog s recepty hlavně české kuchyně. U každého receptu je přesný popis jak postupovat a také je finální výsledek vaření vyfocen, aby si každý mohl představit, jak přibližně má efekt jeho práce vypadat.

Zahrada a příroda –  užitečné informace pro každého zahrádkáře, ale také i pro ty, kteří si svou zahrádku tvoří doma v květináčích či na balkónu. Stránky také mimo jiné obsahují i nemálo informací na téma přírodní lékárničky a různých domácích způsobů léčení.

Leave a Reply